Konferencja Polskiego Instytutu Liderów

Polski Instytut Liderów jest organizacją, która kształci nowe pokolenie liderek i liderów biznesowych oraz społecznych, których wiedza oraz doświadczenie służyć będą rozwojowi Polski.

PIL realizuje swoją misję m.in. poprzez organizację różnego rodzaju szkoleń, które – z jednej strony – dostarczają praktycznej wiedzy, a z drugiej – z całą mocą inspirują do działania. Takim wydarzeniem jest zbliżająca się czerwcowa konferencja.

Bezpłatna konferencja

Komunikacja w NGO
Jak poprzez marką osobistą budować marką organizacji?

Gdzie i kiedy?

Konferencja odbędzie się w dniach 6-7 czerwca 2022 r. na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Celem wydarzenia jest przeszkolenie liderów w zakresie budowania silnych organizacji pozarządowych.

Warszaty tematyczne

Planowane jest zorganizowanie dwóch praktycznych warsztatów tematycznych:

  1. Jak poprzez markę osobistą budować markę NGO? – prowadzenie dr Sergiusz Trzeciak, prezes Polskiego Instytutu Liderów (6 czerwca).
  2. Wachlarz możliwości pozyskiwania międzynarodowych grantów dla organizacji pozarządowych – prowadzenie Waldemar Banaszek, Eurodesk Polska (7 czerwca).

Panel dyskusyjny

Konferencja będzie połączona z panelem dyskusyjnym pt. “Liderzy – jak się komunikują i dlaczego ich potrzebujemy?”, poruszającym tematykę cech młodych przywódców oraz metod inspirowania innych do podejmowania inicjatyw na rzecz społeczeństwa.

Podczas wydarzenia zaprezentowana zostanie również najnowsza książka dra Sergiusza Trzeciaka pt. “PR w NGO. Jak poprzez markę osobistą budować markę organizacji pozarządowej?”.

Publikacja ta opisuje zagadnienie tworzenia wizerunku organizacji przy jednoczesnym budowaniu marki osobistej jej pracowników.

Jest to pomysł nowatorski, obecnie na polskim rynku nie ma literatury poruszającej te kwestie. Książka jest pigułką wiedzy i inspiracją dla osób działających w sektorze NGO.

Osoby uczestniczące w wydarzeniu otrzymają egzemplarze poradnika dla członków organizacji, które reprezentują.

Zapisy na bezpłatną konferencję "Komunikacja w NGO"

Udział w konferencji jest bezpłatny, ale wymagana jest rejestracja. Aby zgłosić chęć uczestnictwa w wydarzeniu należy wypełnić formularz i odpowiedzieć na kilka pytań.

Liczba miejsc na konferencji oraz egzemplarzy publikacji “PR w NGO” jest ograniczona.

W imieniu całego zespołu projektowego – serdecznie Cię zapraszam do udziału w Konferencji!

Sergiusz Trzeciak
Prezes Polskiego Instytutu Liderów